IndykTSW napisał(a):

|
Mam prośbe. Poszukuje jakiegoś grafika, kogoś kto stworzy dobry projekt szalika. Jak coś to pisać ta priv. Bardzo pilne! Z góry dzięki.
|
PODBIJAM! BARDZO WAŻNE! I jeszcze jedno, ma ktoś stronkę z dużą ilością czcionek? Byłbym wdzięczny.
Projekt nie jest skomplikowany, może to kogoś skusi
