Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4582
Stary 05.11.2008, 15:21
Michalek8906 napisał(a):Wyświetl post
omen69 masz rację ale nie w 100%.
Bednarz sprowadził Diaza, Jirsaka, Marcelo i Singlara i za to brava!!!
Puścił Kokoszke, nie sprzedał zagranicznego szrotu vide Varga, Baretto, Cebanu a także polsskich grajków takich jak: Dawidowski, Kmiecik. A jak czytam że chce zatrudnić Lubojle, Żurawskiego, Frankowskiego czy Krzynówka to aż się płakać chce. Skorża dopomina się już od roku o wysokiego napastnika, rozgrywającego, bocznych pomocników. I co nic!!! Zamiast bulić kase na kontrakt Żurawia, który według mnie gra tak jak Boguski, to trzeba podpisać kontrakt z Gargułą w styczniu 2009.
Ty chyba za Wisła dopiero od czasu rejestracji...

Kokoszki nie można było zatrzymać, był zbyt "naburmuszony", a jak wiadomo, czym mniej rozumu tym więcej dumy. Cebanu sam sprowadził i sądzę, że na trzeciego lub nawet drugiego bramkarza się nadaje. Zawodników natomiast nie sprzedaję się "od tak". Oni nawet nie chcą rozwiązać swoich dobrze opłacanych kontraktów, bo po co im to? Czytałeś gdzieś wypowiedź Bednarza, Skorży czy Wilczka na temat podpisania kontraktu z Żurawskim lub Ljuboją? Frankowskiego natomiast właśnie chciał Skorża, natomiast Bednarz sie na to nie godził. Krzynówek za to mógłby być dla nas mimo wieku wzmocnieniem. Gdyby natomiast Żurawski grał teraz na poziomie Buguskiego, to trzeba z nim jak najszybciej podpisać kontrakt! Słyszałeś ile według Francuzów Rafał jest wart? 1,5 mln €. Garguła natomiast chyba niedługo do nas przyjdzie.
Odpowiedz cytując