Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
Od: 11.2008
Offline
#
4581
05.11.2008, 15:21
omen69 szacun
a co do Vargi nie zgadzam się z Tobą. Ten piłkarz chciał zostać w Rumunii ale Wisła go przyblokowała. Po co
z niewolnika nie ma pracownika. o co Ci chodzi spirit
Michalek8906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michalek8906
Znajdź inne posty napisane przez Michalek8906