salek napisał(a):

|
bo my od USA chcemy tak na prawdę niewiele- zniesienia wiz w pierwszej kolejności, oraz kasy na modernizację armii. Jeden i drugi powinien się z tym uporać.
|
Oj tutaj nie był bym taki pewny. Ten prezydent w żadnym wypadku nie będzie przychylny Polsce a na pewno dużo mniej niż jego poprzednik.
Snakes napisał(a):

Kto ci tak powiedzial, Jarosław czy LEch Kaczyński ? Jak ten drugi ,to prawdpodobnie drugi raz ci to powtorzy jak zavetuje ustawy o : Sluzbie Zdrowia i Emeryturach Pomostowych ,a ty znow powiesz:"Cholerny Tusk nic nie robi" ,ale nei rozmywam bo to nie Temat Polityczny
|
Racja że nie miejsce tutaj na tego typu rozkminy, ale tak na marginesie skoro tak się narobił nasz premier to może mi powiesz co takiego zrobił? Bo z tego całego jego długiego expoze (czy jak to sie tam pisze) nie zrobił praktycznie nic.
Zresztą nie na darmo nawet w jego własnej partii zaczynają mieć wątpliwości co do jego osoby.
Pięknie mówić i podlizywać się to niestety nie wszystko. Jakiekolwiek osiągnięcia trzeba niestety mieć bo inaczej cię zjedzą i tak samo będzie z nim.