Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 05.11.2008, 15:19
salek napisał(a):Wyświetl post
bo my od USA chcemy tak na prawdę niewiele- zniesienia wiz w pierwszej kolejności, oraz kasy na modernizację armii. Jeden i drugi powinien się z tym uporać.
Oj tutaj nie był bym taki pewny. Ten prezydent w żadnym wypadku nie będzie przychylny Polsce a na pewno dużo mniej niż jego poprzednik.

Snakes napisał(a):Wyświetl post
Kto ci tak powiedzial, Jarosław czy LEch Kaczyński ? Jak ten drugi ,to prawdpodobnie drugi raz ci to powtorzy jak zavetuje ustawy o : Sluzbie Zdrowia i Emeryturach Pomostowych ,a ty znow powiesz:"Cholerny Tusk nic nie robi" ,ale nei rozmywam bo to nie Temat Polityczny

Racja że nie miejsce tutaj na tego typu rozkminy, ale tak na marginesie skoro tak się narobił nasz premier to może mi powiesz co takiego zrobił? Bo z tego całego jego długiego expoze (czy jak to sie tam pisze) nie zrobił praktycznie nic.
Zresztą nie na darmo nawet w jego własnej partii zaczynają mieć wątpliwości co do jego osoby.
Pięknie mówić i podlizywać się to niestety nie wszystko. Jakiekolwiek osiągnięcia trzeba niestety mieć bo inaczej cię zjedzą i tak samo będzie z nim.
Ostatnio edytowane przez WzT : 05.11.2008 o godz. 15:26.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując