WzT napisał(a):

W sumie nie nasz interes ale ja zdecydowanie wolał bym na miejscu Amerykanów McCaina ale może dla tego że ten drugi swoim zachowaniem zalatuje mi lekko naszym premierem czyli pucować się i podlizywać ile fabryka daje a w gruncie rzeczy nie robić nic.
Niestety same słowa i słodzenie wyborcą, koloryzowanie i pisanie bajek nic nie daje liczą się konkrety.
Dla tego podobnie jak z nami się dzieje po wyborach do sejmu ( czyli nie zostało zrobione jeszcze praktycznie nic ) to samo stanie się z nimi, z tym że tam jest inna polityka i całkiem inne karty do ugrania.
Tak że podsumowując Amerykanie to wcale nie mądry naród, bo dali się złapać na zwykłe chwyty marketingowe zresztą tak samo można rzec o nas.
|
Kto ci tak powiedzial, Jarosław czy LEch Kaczyński ? Jak ten drugi ,to prawdpodobnie drugi raz ci to powtorzy jak zavetuje ustawy o : Sluzbie Zdrowia i Emeryturach Pomostowych ,a ty znow powiesz:"Cholerny Tusk nic nie robi"

,ale nei rozmywam bo to nie Temat Polityczny