kristos napisał(a):

O kolego ,takimi poglądami kariery tu nie zrobisz...
Tu trzeba nap.....lać na kogo się tylko da ,zaczynając od Cupiała.
|
dla pana Cupiała szacunek że wydaje swoje pieniądze na utrzymanie Wisełki, i życze mu Cierpliwości w stosunku do trenera bo Skorża jest naprawdę dobry, a że nie ma wyników na arenie midzy narodowej to nie wina w/w panów