Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4578
Stary 05.11.2008, 15:13
kristos napisał(a):Wyświetl post
O kolego ,takimi poglądami kariery tu nie zrobisz...
Tu trzeba nap.....lać na kogo się tylko da ,zaczynając od Cupiała.
dla pana Cupiała szacunek że wydaje swoje pieniądze na utrzymanie Wisełki, i życze mu Cierpliwości w stosunku do trenera bo Skorża jest naprawdę dobry, a że nie ma wyników na arenie midzy narodowej to nie wina w/w panów
Odpowiedz cytując