Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 05.11.2008, 15:08
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
nie ma jak to old school, dawniej było fajniej ;P
No zdecydowanie tak!! Jakoś nawet te bajki były inne w telewizji takie które do tak późnych lat wspomina się z sentymentem i które się fajnie kojarzą.
Dzieci z dzisiejszych czasów już nie będą mieć co wspominać tak jak my ( jeśli chodzi o bajki)
Teraz taka padaka leci w telewizji że szkoda nawet gadać.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"