SZYMEK_TSW napisał(a):

|
nie ma jak to old school, dawniej było fajniej ;P
|
No zdecydowanie tak!! Jakoś nawet te bajki były inne w telewizji takie które do tak późnych lat wspomina się z sentymentem i które się fajnie kojarzą.
Dzieci z dzisiejszych czasów już nie będą mieć co wspominać tak jak my ( jeśli chodzi o bajki)
Teraz taka padaka leci w telewizji że szkoda nawet gadać.