Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#442
Stary 05.11.2008, 14:53
bieniuTS napisał(a):Wyświetl post
Real 1, ManU 2, Villareal 2 , Lyon 1 takie coś puszczam
naprawdę radzę uważać z ManU Celtic może nie jest w formie, ale tak prestiżowy mecz może dać kopa graczom z Glasgow. To taka mała wojna. Jakby mało wszystkiego, jeżeli Celtic chce myśleć o awansie musi wygrać. Mimo wszystko ManU nie jest skazane na porażkę. Stawiam jednak na czysty remis bądź 1-0 dla którejś z obu drużyn, z lekkim wskazaniem na Celtic.
oczywiście to Twój wybór

p.s nie zapominajcie, że w bramce będzie stał Artur.....
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 05.11.2008 o godz. 14:55.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując