Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline
#
442
05.11.2008, 14:53
bieniuTS
napisał(a):
Real 1, ManU 2, Villareal 2 , Lyon 1 takie coś puszczam
naprawdę radzę uważać z ManU
Celtic może nie jest w formie, ale tak prestiżowy mecz może dać kopa graczom z Glasgow. To taka mała wojna. Jakby mało wszystkiego, jeżeli Celtic chce myśleć o awansie musi wygrać. Mimo wszystko ManU nie jest skazane na porażkę. Stawiam jednak na czysty remis bądź 1-0 dla którejś z obu drużyn, z lekkim wskazaniem na Celtic.
oczywiście to Twój wybór
p.s nie zapominajcie, że w bramce będzie stał Artur.....
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 05.11.2008 o godz. 14:55.
PdG.
TYLKO WISŁA!
PrawdziwośćDlaGry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrawdziwośćDlaGry
Znajdź inne posty napisane przez PrawdziwośćDlaGry