Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
Od: 11.2008
Offline
#
1085
05.11.2008, 14:52
kubawislak
napisał(a):
Czemu kolega/zanka nie uwzględnił/a w ataku Artura Wichniarka. Dla mnie atak powinien wyglądać Brożek Paweł - Wichniarek Artur
bądzmy realistami Leo nie powoła Artura
Michalek8906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michalek8906
Znajdź inne posty napisane przez Michalek8906