Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 05.11.2008, 12:55
orzeu napisał(a):Wyświetl post
bb.1906 zwroc uwage moze raczej nie na to ile osob "przeszkadza to ze Obama jest murzynem" ale na to ile zaglosowalo "wlasnie dlatego ze jest murzynem". I sobie porownaj, drugich bedzie jakies sto razy wiecej.
No oczywiście że takich było wielu, ale czy myślisz, że akty rasizmu których się wobec niego dopuszczano, zniechęcały ich od takiej decyzji?
Odpowiedz cytując