orzeu napisał(a):

|
bb.1906 zwroc uwage moze raczej nie na to ile osob "przeszkadza to ze Obama jest murzynem" ale na to ile zaglosowalo "wlasnie dlatego ze jest murzynem". I sobie porownaj, drugich bedzie jakies sto razy wiecej.
|
No oczywiście że takich było wielu, ale czy myślisz, że akty rasizmu których się wobec niego dopuszczano, zniechęcały ich od takiej decyzji?