Temat
:
McCain czy Obama?
Wyświetl pojedynczy post
Toldo
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
87
05.11.2008, 11:59
po fakcie, ale zaglosowalbym na McCaina, Obama będzie nieprzewidywalny w niektórych sytuacjach...
When you touch my face
When you call my name
I`m burn with desire...
http://www.youtube.com/watch?v=fW4Y867Oh6s
Toldo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Toldo
Znajdź inne posty napisane przez Toldo