Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 05.11.2008, 11:42
W sumie nie nasz interes ale ja zdecydowanie wolał bym na miejscu Amerykanów McCaina ale może dla tego że ten drugi swoim zachowaniem zalatuje mi lekko naszym premierem czyli pucować się i podlizywać ile fabryka daje a w gruncie rzeczy nie robić nic.
Niestety same słowa i słodzenie wyborcą, koloryzowanie i pisanie bajek nic nie daje liczą się konkrety.
Dla tego podobnie jak z nami się dzieje po wyborach do sejmu ( czyli nie zostało zrobione jeszcze praktycznie nic ) to samo stanie się z nimi, z tym że tam jest inna polityka i całkiem inne karty do ugrania.
Tak że podsumowując Amerykanie to wcale nie mądry naród, bo dali się złapać na zwykłe chwyty marketingowe zresztą tak samo można rzec o nas.
Ostatnio edytowane przez WzT : 05.11.2008 o godz. 11:45.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując