Sensej napisał(a):

|
Każdy biały człowiek głosujaćy na Obame powinnien się wstydzić ! Murzynki potrafiły się zebrać i około 95% według prognoz głosowało na swojego. A Biali pół - pół na pół. Sorry dla mnie wstyd.
|
otóż to, jedni mogą być rasistami, inni tzn biali nie, i nie mam nic do czarnych po prostu oni potrafią obecnie zadbać o swoje interesy lepiej niż biali, bo dla białych obecnie najważniejszy jest
postęp, który mówi, że rasistą być nie wolno, ludzi najlepiej łączą interesy a nie polityczny bełkot