Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 05.11.2008, 10:30
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Każdy biały człowiek głosujaćy na Obame powinnien się wstydzić ! Murzynki potrafiły się zebrać i około 95% według prognoz głosowało na swojego. A Biali pół - pół na pół. Sorry dla mnie wstyd.
otóż to, jedni mogą być rasistami, inni tzn biali nie, i nie mam nic do czarnych po prostu oni potrafią obecnie zadbać o swoje interesy lepiej niż biali, bo dla białych obecnie najważniejszy jest postęp, który mówi, że rasistą być nie wolno, ludzi najlepiej łączą interesy a nie polityczny bełkot
Odpowiedz cytując