Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 05.11.2008, 10:30
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Każdy biały człowiek głosujaćy na Obame powinnien się wstydzić ! Murzynki potrafiły się zebrać i około 95% według prognoz głosowało na swojego. A Biali pół - pół na pół. Sorry dla mnie wstyd.
Sorry to prawdziwa wolnosc i demokracja ,pozbawiona kompleksów i małości ,które trawią np. nasza piekna Polske
Odpowiedz cytując