Sensej napisał(a):

|
Każdy biały człowiek głosujaćy na Obame powinnien się wstydzić ! Murzynki potrafiły się zebrać i około 95% według prognoz głosowało na swojego. A Biali pół - pół na pół. Sorry dla mnie wstyd.
|
Sorry to prawdziwa wolnosc i demokracja ,pozbawiona kompleksów i małości ,które trawią np. nasza piekna Polske
