Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2391
Stary 05.11.2008, 09:47
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A prawda jest taka, że w każdej poważnej lidze to grzałby ławe ile wlezie, bo kto by takiego nieodpowiedzialnego gościa wystawił.
cieszmy sie więc bo to nie nasz problem
niestety sobie teraz odpocznie przez 2 mecze :(
Odpowiedz cytując