Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2390
Stary 05.11.2008, 09:32
Rinn napisał(a):Wyświetl post
Boruc przyznał to w oficjalnym wywiadzie. Przed kamerami.
Gdyby ktos zadzwonil do niego z "prowokacyjnymi pytaniami" - podejrzewam, ze zareagował by inaczej.

A dziennikarze to hieny. Często przeinaczający fakty i wyciągający zdania z kontekstu.
Przynajmniej większość z nich.

Nie dziwię się piłkarzom, ze nie chcą z nimi rozmawiac. Zwlaszcza przez telefon.

Vide Sobolewski..
tak, tylko Cabaj sprawia wrażenie gościa, który wszystko robi dobrze i nie ma nic na sumieniu. A prawda jest taka, że w każdej poważnej lidze to grzałby ławe ile wlezie, bo kto by takiego nieodpowiedzialnego gościa wystawił.
Odpowiedz cytując