Temat
:
McCain czy Obama?
Wyświetl pojedynczy post
RZA
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Pradnik Czerwony
Offline
#
75
05.11.2008, 08:00
Ja .......e. Wygrał czarny bolszewik ze swoim ciurą bidenem (żarliwy katolik popierający aborcje i małzenstwa pedałów). Heh a Mccain chciałoby sie mięć tak charakternego prezydenta. Glupi amerykanie.
JŻS
RZA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RZA
Znajdź inne posty napisane przez RZA