Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 05.11.2008, 07:31
Każdy biały człowiek głosujaćy na Obame powinnien się wstydzić ! Murzynki potrafiły się zebrać i około 95% według prognoz głosowało na swojego. A Biali pół - pół na pół. Sorry dla mnie wstyd.
Odpowiedz cytując