Konrad - jasne ale to temat rzeka, chyba nie na dzis.Asfalty byly zwożone do stanow przez lat sporo i traktowane o wiele gorzej, niz dzis traktuje sie zwierzeta.Nie dziw sie wiec ze generalizujac, sa z lekka uposledzone genetycznie i jest z nimi wiecej problemow, niz z reszta.
Kolorowy prezydent, w kraju ktory meczyl ich przez dlugi czas to jest namiastka sprawiedliwosci(oczywiscie symboliczna, bo zandemu murzynowi poziom zycia sie przez to nie zwiekszy)
Ja mialem przekonanie ze mimo wszystko USA wybierze McCaina ale jak zobaczylem 1.10 vs 6 to zrozumialem ze raczej nie ma bata.
Ponoc wysoka frekwencja tez chyba daje do myslenia - Obama jest 'super star' i podobnie jak rok temu u nas, gdzie byla moda na wyjebanie Kaczorow, tam , wydaje mi sie, jest tak samo i kolor skory mu nie zaszkodzi, a wrecz odwrotnie.
Zreszta niedlugo sie dowiemy kto zostaje ojcem chrzestnym naszej planety
