Temat
:
McCain czy Obama?
Wyświetl pojedynczy post
Krzysztof
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline
#
67
05.11.2008, 01:42
McCain.
I wierzę w Amerykanów, że nie narobią sobie wstydu wybierając Obamę.
Krzysztof
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysztof
Odwiedź stronę domową użytkownika Krzysztof!
Znajdź inne posty napisane przez Krzysztof