Nie ma bata, żeby murzyn został prezydentem najbogatszego kraju świata...
No, bez jaj...
1q2 napisał(a):

Obama.
Why?
-Bo to sprawiedliwosc po latach ,wielu latach niewolnictwa, dyskryminacji itp.(gdzie gdybym Obame postrzegal jako idote to ten punkt nie mialby miejsca)To takie łosz end goł
|
Nikt murzynów w stanach na siłę nie trzyma (gdy już minęły czasy niewolnictwa), mogli wrócić do swojej wspaniałej Afryki i tam budować potęge. Dlaczego zostali?
To tak tylko offtopic..