Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 05.11.2008, 01:35
Nie ma bata, żeby murzyn został prezydentem najbogatszego kraju świata...

No, bez jaj...
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Obama.
Why?
-Bo to sprawiedliwosc po latach ,wielu latach niewolnictwa, dyskryminacji itp.(gdzie gdybym Obame postrzegal jako idote to ten punkt nie mialby miejsca)To takie łosz end goł
Nikt murzynów w stanach na siłę nie trzyma (gdy już minęły czasy niewolnictwa), mogli wrócić do swojej wspaniałej Afryki i tam budować potęge. Dlaczego zostali?

To tak tylko offtopic..
Ddf
Odpowiedz cytując