Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 05.11.2008, 01:30
Obama.
Why?
-Bo to sprawiedliwosc po latach ,wielu latach niewolnictwa, dyskryminacji itp.(gdzie gdybym Obame postrzegal jako idote to ten punkt nie mialby miejsca)To takie łosz end goł
-Bo kibicuje demokratom
-Bo wole osobe ktora robila cos dla innych ludzi niz 'bohatera wojennego' - bioracego udzial w zalosnej wojnie.
-Bo republikanie mieli swoje 8 lat i jak widac chyba im nie wyszlo...
-Bo wszystkich majacych cos do koloru skory to w****i.

Tak jak mialem wczoraj jeszcze obawy , bo jak wiadomo amerykany to narod jebniety w dekiel po calosci , to jak zajrzałem na betathome i zobaczylem kursy , to wszystko stalo sie jasne.

Obama prezydentem, czy sie komus to podoba czy nie

Sa tez minusy ale to sobie zostawie na przyszlosc.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 05.11.2008 o godz. 01:33.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując