John McCain, Obama to będzie katastrofa dla świata. Jeden z przedmówców napisał, że Obama nie lubi wojen. Był taki facet w latach 30 XX wieku co nie lubił wojny. Nazywał się Chamberlain i wiadomo co zrobił w Monachium.

Nie zdziwię się, jak Obama wywoła wojnę z Iranem i rozwali Irak szybkim wycofaniem wojsk amerykańskich. Ten facet to jedna wielka niewiadoma. Mam wrażenie, że jego zwolennicy sami sobie wymyślają jak Obama zrobi im dobrze, a facio pitoli o zmianie przez wszystkie przypadki. Dlatego wolę kogoś doświadczonego jak McCain.