Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 04.11.2008, 23:21
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
i? Tanie wyciąganie brudów. Coś w stylu naszych wyborów.

A skoro jesteś takim entuzjastą McCaina, to może wymień pkt z jego programu wyborczego? Ja sobie np przypominam, że on chciał odwołać debatę, gdy nadszedł kryzys finansowy. Tak się zachowuje kandydat na prezydenta? Obama chciał na ten temat rozmawiać. Widać ma jakąś wizję, w przeciwieństwie do McCaina. Kolejny argument przeciw McCainowi, to to, że jego sztab wyborczy miał ogromne kłopoty z pieniędzmi na kampanię. Skoro nie może sobie poradzić z czymś takim, to jak on chce kierować tak wielkim i potężnym państwem?
Kolego kryzysu nie rozwiazuje sie gadaniem, Obama to taki spec od gadania. Duzo, ladnie, sloganami, zero konkretow - to jego metoda. McCainowi ktos zle doradzil z tym zawieszeniem kampanii ot i wszystko.
Obama jest tragiczny, McCain wcale nie rewelacyjny ale od Obamy lepszy zdecydowanie. Zreszta od niego lepszy bylby nawet Bogdan Prusek bo przynajmniej konkretniejszy

Po tych wyborach USA zmienia sie na gorsze, pod warunkiem ze do szerokiej opinii pub licznej trafia wyniki glosowania wsrod czarnych (95% na Obame). Ale polityczna poprawnosc i manipulacja moze chciec zataic i marginalizowac ten ewidentny rasizm czarnej Ameryki.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując