Wyświetl pojedynczy post
wienek
Ángel Caído
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 04.11.2008, 23:13
pysio napisał(a):Wyświetl post
Ameryka potrzebuje przywódców, przed którymi cały świat będzie drżał ze strachu!
Ameryka potrzebuje człowieka oddanego Ameryce, patriotę, żołnierza!
Ameryka potrzebuje białego prezydenta!

Amerykanie, nie popełnijcie tego samego błędu co Polacy 2 lata temu...
znaczy się co, Kaczyński jest czarny ?

wybór jest o tyle frapujący, że wybieramy miedzy białym a czarnym właśnie, chociaż większość pewnie nigdy nie będzie chciała się do tego przyznać...obawiając się posądzenia o rasizm.

ja wybieram białego.
WISŁA KRAKÓW

[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
Odpowiedz cytując