pysio napisał(a):

Ameryka potrzebuje przywódców, przed którymi cały świat będzie drżał ze strachu!
Ameryka potrzebuje człowieka oddanego Ameryce, patriotę, żołnierza!
Ameryka potrzebuje białego prezydenta!
Amerykanie, nie popełnijcie tego samego błędu co Polacy 2 lata temu...
|
znaczy się co, Kaczyński jest czarny ?
wybór jest o tyle frapujący, że wybieramy miedzy białym a czarnym właśnie, chociaż większość pewnie nigdy nie będzie chciała się do tego przyznać...obawiając się posądzenia o rasizm.
ja wybieram białego.