Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 04.11.2008, 23:09
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jeden dziki w tym tygodniu już namieszał w... F1, na ten tydzień wystarczy.
Dobry tekst na temat Obamy jest pod linkiem pana Dudiego. Polecam.
i? Tanie wyciąganie brudów. Coś w stylu naszych wyborów.

A skoro jesteś takim entuzjastą McCaina, to może wymień pkt z jego programu wyborczego? Ja sobie np przypominam, że on chciał odwołać debatę, gdy nadszedł kryzys finansowy. Tak się zachowuje kandydat na prezydenta? Obama chciał na ten temat rozmawiać. Widać ma jakąś wizję, w przeciwieństwie do McCaina. Kolejny argument przeciw McCainowi, to to, że jego sztab wyborczy miał ogromne kłopoty z pieniędzmi na kampanię. Skoro nie może sobie poradzić z czymś takim, to jak on chce kierować tak wielkim i potężnym państwem?

A porównanie z Lewisem co ma tu do rzeczy? Tak samo ja napiszę, że taki jeden patriota (Hitler) namieszał w dziejach świata. Co to w ogóle za argument?
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 04.11.2008 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując