ToTylkoJa napisał(a):

zdecydowanie Obama. Koleś jest bardziej pewny siebie niż McCain. Poza tym kiedyś to musi nastąpić- czas na pierwszego ciemnoskórego prezydenta USA.
pysio- swoim komentarzem dałeś do pieca. Skąd możesz wiedzieć, jaki będzie Obama? Od kiedy go znasz? Założę się, że przed nominacją Baracka wcześniej nic o nim nie słyszałeś. A o Kaczyńskim to wiedzieliśmy dużo, jaki on jest(był Ministrem Sprawiedliwości). Dlaczego porównujesz Obamę do Kaczyńskiego?
i taki żart na koniec:
ile jajek ma Barack? Oba-ma
|
Jeden dziki w tym tygodniu już namieszał w... F1, na ten tydzień wystarczy.
Dobry tekst na temat Obamy jest pod linkiem pana Dudiego. Polecam.