|
wybierać się powinno patrząc na poglądy, wizję przyszłości danego kandydata. czarny, biały czy zielony to srednio ważne (choć biały zawsze lepiej). a jak są tacy a nie inni do wyboru to patrząc na przeszłość i poglądy pana Obamy to jego wybór to będzie porażka dla Ameryki. i nie tylko. ktoś musi robić porządki na tym świecie. sprzątaczką powinna być Ameryka z białym patriotą na czele. a nie np. Rosja. ta to może być jako szmata do podłogi.
|