|
McCain,
Wkurza mnie to poparcie we wszystkich mediach dla Obamy, wypowiedzi w samych superlatywach, natomiast ktoś popierający McCaina uznawany jest za rasistę z ciemnogrodu (lub Darkville czy Los Darkness)
btw,
Nie wie ktoś o której godzinie czasu polskiego zaczną napływać informacje o wynikach głosowań poszczególnych stanów? pamiętam że oglądałem kiedyć na CNN takie show, miło się na to patrzyło.
|