Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 04.11.2008, 22:59
McCain,

Wkurza mnie to poparcie we wszystkich mediach dla Obamy, wypowiedzi w samych superlatywach, natomiast ktoś popierający McCaina uznawany jest za rasistę z ciemnogrodu (lub Darkville czy Los Darkness)

btw,
Nie wie ktoś o której godzinie czasu polskiego zaczną napływać informacje o wynikach głosowań poszczególnych stanów? pamiętam że oglądałem kiedyć na CNN takie show, miło się na to patrzyło.
Odpowiedz cytując