Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 04.11.2008, 22:56
zdecydowanie Obama. Koleś jest bardziej pewny siebie niż McCain. Poza tym kiedyś to musi nastąpić- czas na pierwszego ciemnoskórego prezydenta USA.

pysio- swoim komentarzem dałeś do pieca. Skąd możesz wiedzieć, jaki będzie Obama? Od kiedy go znasz? Założę się, że przed nominacją Baracka wcześniej nic o nim nie słyszałeś. A o Kaczyńskim to wiedzieliśmy dużo, jaki on jest(był Ministrem Sprawiedliwości). Dlaczego porównujesz Obamę do Kaczyńskiego?

i taki żart na koniec:

ile jajek ma Barack? Oba-ma
Odpowiedz cytując