Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 04.11.2008, 22:51
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
zasłużenie to by nim został, gdyby nie popełniał tylu błędów, wjeżdżał w tyłek komuś w pit-stopie i w ostatnim wyścigu jechał jak mistrz - po zwycięstwo. tyle w temacie.
Liczy się końcowa klasyfikacja, a w niej był pierwszy. Mógł Massa i jego fiński kolega z Ferrari zapieprzać na miarę bolidów, skoro takie Ferrari było mocne to by Hamiltona obaj objechali, a tak Mistrzem Świata zostaje Lewis. Chociaż mnie też się to nie podoba. Wolałem Quick Nicka.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując