Temat
:
McCain czy Obama?
Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana
Offline
#
20
04.11.2008, 22:26
John McCain
Przeważnie zachowuję się poważnie...
kalvin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalvin
Znajdź inne posty napisane przez kalvin