|
Pitu, pitu. Ktoś w klubie szepnie na ucho jakąś bzdurę, a pismak już leci z ciepłym i kłapie farmazony. Nawet nie sensu się tym emocjonować.
Wilczek się powinien skoncentrować na pozyskaniu sponsora na koszuli, bo bez tego nie będzie żadnych transferów. Kurek z kasą ewidentnie zakręcony, więc nie ma co liczyć na transfery gotówkowe. Jak ten Romeo będzie za darmo to brać, bo gorszy od Cantoro raczej nie jest. Do tego jeszcze ze dwóch takich i nie będzie źle. Bednarz do dzieła!
|