Temat
:
McCain czy Obama?
Wyświetl pojedynczy post
Paparapa
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
7
04.11.2008, 22:15
igortsw
napisał(a):
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
O tak,to jest argument,zeby glosowac za Obama...
Pozdrawiam wszystkie internetowe,placzace mendy.
Paparapa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paparapa
Znajdź inne posty napisane przez Paparapa