Temat
:
McCain czy Obama?
Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline
#
10
04.11.2008, 22:13
Opętany
napisał(a):
McCain. nie lubię czarnych liberałów. ;>
10 znaków...
Breaking Bad
Młyniu_Miechów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Młyniu_Miechów
Odwiedź stronę domową użytkownika Młyniu_Miechów!
Znajdź inne posty napisane przez Młyniu_Miechów