Temat
:
McCain czy Obama?
Wyświetl pojedynczy post
artek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
7
04.11.2008, 22:10
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
ZAJEBISTY ARGUMENT
Obama to mięczak, więc wybór prosty, McCain
ZGODA Z JAGĄ
NIE
ISTNIEJE!
WISŁA & LECHIA
artek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez artek_ABG