Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 04.11.2008, 22:10
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Obama.
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
Demokraci - Nowa Ameryka. ( 8 lat rządów Republikanów i co mamy.... sami odpowiedzcie....)

P.S. Czyżbym był jedynm za Obamą
ja tez Obama, nie wiem czemu tak mowie, ale lepiej sie mu z oczu patrzy
Odpowiedz cytując