igortsw napisał(a):

Obama.
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
Demokraci - Nowa Ameryka. ( 8 lat rządów Republikanów i co mamy.... sami odpowiedzcie....)
P.S. Czyżbym był jedynm za Obamą
|
ja tez Obama, nie wiem czemu tak mowie, ale lepiej sie mu z oczu patrzy