Temat
:
Prośba O Wasze Głosy
Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
9
04.11.2008, 22:03
WIELKIE DZIĘKI oby tak dalej to szło PROSZĘ O DALSZE GŁOSY NIE POMAGACIE MI TYLKO CHORYM DZIECIOM
PrzemooTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemooTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrzemooTSW