wejdz na ta stronke i zaglosuj na stowarzyszenie nr 10
http://www.warto.eu/stowarzyszenie_r...dac_szanse.php kliknij zaglosuj i db przepisz kod

Napisz Pod tematem jak zagłosujesz BARDZO PROSZE O GŁOSY MOŻE TO POMÓC WIELU DZIECIOM A WY TYLKO MUSICIE PRZEPISAĆ KOD