|
PROSZĘ MODÓW O NIE USUWANIE NIECH SOBIE BEDZIE ! !
jak ktos oddaje krew czy mógłby sie do mnie zglosic ?!
potrzebuje aby ktos kto idzie oddac krew oddal ja dla mojej babci
najlepiej B+ ale oczywiście każdą zostanie wymieniona .
KTO IDZIE ODDAĆ KREW NIECH SIĘ DO MNIE ODEZWIE PROSZĘ NA PRIV ! ! ! !
|