Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.11.2008, 20:52. Krew - Nie Usuwać ! ! !
PROSZĘ MODÓW O NIE USUWANIE NIECH SOBIE BEDZIE ! !

jak ktos oddaje krew czy mógłby sie do mnie zglosic ?!
potrzebuje aby ktos kto idzie oddac krew oddal ja dla mojej babci
najlepiej B+ ale oczywiście każdą zostanie wymieniona .

KTO IDZIE ODDAĆ KREW NIECH SIĘ DO MNIE ODEZWIE PROSZĘ NA PRIV ! ! ! !



Odpowiedz cytując