Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 04.11.2008, 19:27
zasłużenie to by nim został, gdyby nie popełniał tylu błędów, wjeżdżał w tyłek komuś w pit-stopie i w ostatnim wyścigu jechał jak mistrz - po zwycięstwo. tyle w temacie.
Odpowiedz cytując