Cytat:
|
Z Gargula nikt chyba jednak w Belchatowie nie zamierza rozwiazac kontraktu. Takie przypadki jak z Kosowskim zdarzaja sie jednak bardzo zadko. Duzo czesciej kluby wola trzymac swoich pilkarzy do upadlego, pomimo ze oferuje sie im w miare uczciwe pieniadze. Tak bylo chocby z Paulista czy ze S.Peszko.
|
Mimo wszystko to były trochę inne sytuację, Paulista wyrażał wole pozostania, a losy jego kontraktu ważyły się dosyć długo. Wisła P liczyła, że Peszko pomoże im w awansie do Ekstraklasy także ta sytuacja też była inna.
GKS moim zdaniem nie wskoczy na czołowe lokaty w tym sezonie także Garguła im do szczęścia za bardzo potrzebny nie jest.
Zapomniałbym dodać że w pewnym sensie mamy tam swojego człowieka Pawła Jansa

.