Wyświetl pojedynczy post
Wiślak z Krakowa
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4521
Stary 04.11.2008, 16:54
nie idzie w Larisie wy chyba nie wiecie co mowicie w 2 meczu strzela bramki a larisa jest w czubie tabei
Odpowiedz cytując