Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak z Krakowa
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
4521
04.11.2008, 16:54
nie idzie w Larisie wy chyba nie wiecie co mowicie w 2 meczu strzela bramki a larisa jest w czubie tabei
Wiślak z Krakowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak z Krakowa
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak z Krakowa