Widzę, że temat ucichł, więc zadam kilka pytań, tak z czystej ciekawości. Kupujecie te startery? Jeśli tak to zadowoleni jesteście z Wiślackiej telefonii? Ja osobiście mam numer w Orange i zarejestrowałem się na premiumliga.pl wyczytałem gdzieś, że doładowując konto przez tamtejsze doładowania też się wspiera Wisłę? Ciekawią mnie ogólnie wasze opinie na temat "Wisła mobile".
W temacie dalej cichutko, może jednak ktoś ma coś do powiedzenia odnośnie tej usługi?
