Wyświetl pojedynczy post
Rinn
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 04.11.2008, 13:50
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Po prostu żenada.

Styl w jakim Hamilton zdobył "mistrzostwo" to po prostu tragedia. Jak to ma być najlepszy kierowca sezonu, to ja dziękuję. Jedzie zachowawczo cały wyścig, frajersko daje się wyprzedzić i fuksem - dzięki nieszczęściu Glocka - zdobywa upragnione 5 miejsce.
Z drugiej strony Massie tez raz podarowano zwycięstwo i punkty przy zielonym stoliku.

Natomiast Glock - gdyby zjechał do boksu na wymianę opon tak jak inni - po powrocie na tor byłby za Hamiltonem.
Więc tak czy tak ten ostatni byłby piąty.
Odpowiedz cytując