HEDu napisał(a):

|
Ta... ja tam wole Pauliste. Asystował, strzelał. A Zuraw ? zero... i stary i cos trzeba placic i nic perspektyw.
|
masz racje ale nie oszukujmy sie za darmo to 21 letniego wirtuoza piłki sie nie znajdzie który walnie 20 goli w sezonie .Co najwyżej solidnych obrońców jak Cleber,Singlar czy Diaz