Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#815
Stary 03.11.2008, 23:00
Burzyć i to jak najszybciej. Najdroższe miejsca na stadionie a tu brak dachu i jeszcze ten zapach grzyba przy wejściu.

A tak a propos to gdzie będą mieściły się biura Wisły jak zburzą trybunę zachodnia
Odpowiedz cytując