Temat
:
Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
WislaKrakowMulti
Member
Od: 08.2008
Skąd: Nibylandia na R22... (Trybuna E)
Offline
#
82
03.11.2008, 19:12
FraMat
napisał(a):
nie wiedziałem, że można przeglądać profile nie będąc zalogowanym
Chodziło mu pewnie o to że niema swojego własnego konta (ze własnymi danymi i znajomymi) ale jest "inko gnito" (czy jak się to pisze
)
WislaKrakowMulti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislaKrakowMulti
Odwiedź stronę domową użytkownika WislaKrakowMulti!
Znajdź inne posty napisane przez WislaKrakowMulti