Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
WislaKrakowMulti
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Nibylandia na R22... (Trybuna E)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 03.11.2008, 19:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
nie wiedziałem, że można przeglądać profile nie będąc zalogowanym
Chodziło mu pewnie o to że niema swojego własnego konta (ze własnymi danymi i znajomymi) ale jest "inko gnito" (czy jak się to pisze )